Przewóz osób chorych i niepełnosprawnych

Skoro do nas dotarliście, oznacza to, że poszukujecie firmy, która w sposób profesjonalny zajmie się przewozem osób niepełnosprawnych. Nasza firma ma na celu umożliwienie lub w znacznym stopniu ułatwienie wykonywania podstawowych, codziennych czynności lub kontaktów z otoczeniem. Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych, które mają różnego rodzaju trudności w przemieszczaniu się.

Oddajemy do Państwa dyspozycji samochody dostosowane do profesjonalnego przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach. Dodatkowo na życzenie Państwa pojazdy posiadają specjalistyczne windy lub najazdy umożliwiające łatwe i wygodne wsiadanie do pojazdu. Wciąż poszerzamy i udoskonalamy zakres naszych usług. Busy, z których korzystamy do przewozu osób niepełnosprawnych spełniają określone kryteria i wymogi, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Przewóz osób niepełnosprawnych to usługa, która umożliwiamy takim osobom dostęp m. in. do szkół, zakładów pracy, placówek służby zdrowia, urzędów i innych w Lublinie i okolicy.

Jeżeli interesuje Państwa wynajem busa do przewozu osób niepełnosprawnych, jesteśmy odpowiedzią na takie zapotrzebowanie.

Nasza firma przewozowa stara się o pozyskanie jak największej liczby zainteresowanych wynajęciem busa do przewozu osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie należytego komfortu podczas podróży. Jesteśmy przedsiębiorstwem, działającym na terenie miasta Lublin oraz całego województwa lubelskiego, oferującym transport osobowy krajowy jak i międzynarodowy licencjonowany przewóz osób niepełnosprawnych. Oferujemy specjalistyczny przewóz osób Lublin przeznaczony dla osób niepełnosprawnych ruchowo, poruszających się na wózkach lub mających innego rodzaju trudności w samodzielnym przemieszczaniu się.